NETFORM Mühendislik Makina Metal Ltd. Şti.
Site Haritası English

HAKKIMIZDA

 

 

NETFORM Mühendislik Makine Metal, 2010 yılında kurulmuş olup, imalat sektörüne yönelik faaliyetlerimiz kapsamında soğuk şekillendirme, sıcak dövme, sac şekillendirme, roll form, kaynak ve eklemeli imalat uygulamaları için mühendislik hizmeti, yazılım, ekipman ve ölçüm sistemleri sunmakta, düzenlediğimiz eğitimler ile firmaların tasarım, imalat ve Ar-Ge ekiplerine ileri düzey mühendislik uygulamaları ile analiz ve simülasyon teknolojileri hakkında bilgiler vermekteyiz.

Fren pistonu, soğutucu, güç aktarım elemanı ve elektronik kart kutusu gibi parçaları alüminyum malzemeden soğuk dövme yöntemi ile üretmekteyiz.

Endüstriyel uygulamaların yanı sıra üniversiteler tarafından yürütülen akademik çalışmalar ve Ar-Ge projelerinde yer alarak yeni imalat yöntemlerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Mühendislik Fakültesi öğrencilerine yönelik düzenlediğimiz teknoloji günlerinde öğrencilerin sahip olduğu teorik bilgileri desteklemek amacıyla gelişmiş mühendislik yaklaşımlarının, endüstriyel uygulamalardaki kullanım alanları hakkında bilgiler vermekteyiz.


NETFORM Tanıtım Videosu

Kız oyunları
Linkedin netform metal youtube netform metal twitter netform metal

Her hakkı NETFORM Mühendislik Makina Metal Ltd. Sti. ye aittir © 2018    Kullanım Şartları    Gizlilik