NETFORM Mühendislik Makina Metal Ltd. Şti.
Site Haritası English

TransMagic arayüzü (GUI)


Hassas pozisyonlama


STL yüzey oluşturma


Dinamik ölçülendirme


Otomatik model tamiri


TransMagic

TransMagic 3-boyutlu CAD modellerinin ön izlemesi, tamiri, karşılaştırılması ve format dönüşümleri için geliştirilmiş bir yazılımdır. Kullanıcı dostu arayüzü ile karmaşık CAD modelleri üzerinde hızlı ve kolay işlem yapılabilir. Gelişmiş araçları ile hassas şekilde analiz, tamir ve format dönüşümleri gerçekleştirilebilir.

TransMagic, EXPERT and PRO paketleri ile mevcut CAD modeli işleme yazılımları içinde en hassas ve kuvvetli format dönüştürücü ve tamir yazılımıdır. TransMagic, tüm major 3-boyutlu CAD modellerini açabilmektedir. çoklu CAD modeli desteği ile karmaşık montaj modelleri kolayca açılabilir ve üzerinde değişiklikler yapılarak yeniden kayıt edilebilir.

TransMagic PRO ile tüm 3-boyutlu CAD modelleri endüstri standardı genel formatlara (IGS, STEP, v.b.) en üst kalitede dönüştürülebilir.

TransMagic EXPERT ise 3-boyutlu CAD modellerini CATIA gibi özel program formatlarına dönüştüren en hassas CAD - CAD format dönüştürme programıdır.

TransMagic'in sağladığı kolaylıklar aşağıdaki şekilde özetlenebilir:

  • Farklı formatlarda CAD modeli içeren modellerin pahalı CAD sistemlerine ihtiyaç duymadan düzenlenmesi
  • Başka CAD platformlarından alınan modellerin otomatik tamir ve optimizasyonu ile çok uzun süren model iyileştirme çalışmalarının kısa sürede tamamlanması
  • CAD modellerini kullanarak imalat süreçlerini hızlı bir şekilde hazırlanması ve ürünü piyasaya sürme süresinin kısaltılması
  • Büyük ve karmaşık montaj modelleri üzerinden imalat süreçlerinin hızlı bir şekilde hazırlanması ile maliyet azaltımı
  • Hatasız ve hassas CAD modeli formatı dönüştürme ile müşteri ve tedarikçilerin ihtiyacına yönelik veri oluşturma

TransMagic Modülleri

MagicHeal Modülü: Gelişmiş tamir yetekleri ile geometri hatalarının hızlı ve kolay bir şekilde görüntülenmesi ve uzun süren yüzey iyileştirme çalışmalarının kısa sürede tamamlanması için kullanılır.

MagicCheck Modülü: Parça ve montaj modelleri hassas bir şekilde karşılaştırılarak tasarım değişiklerinin hızlı bir şekilde tespit ve dokümante edilmesi için geliştirilmiştir.

MagicBatch Modülü: Birden fazla CAD modelinin otomatik olarak tek bir seferde dönüştürülmesi ve dönüştürme işlemi sırasında otomatik olarak tamir edilmesi için kullanılır.


Demo videoyu izlemek için tıklayınız

Uygulama videolarını izlemek için tıklayınız

Ürün karşılaştırma tablosu için tıklayınız

Import & Export dosya formatlarını görüntülemek için tıklayınız

Kız oyunları
Linkedin netform metal youtube netform metal twitter netform metal

Her hakkı NETFORM Mühendislik Makina Metal Ltd. Sti. ye aittir © 2018    Kullanım Şartları    Gizlilik